Müşteri Paneli

Hata: Hesabınızı görüntülemek için üye girişi yapınız

AA Telekom

2010 yılının son çeyreğinde istanbul merkezli kurulan AA Telekom kendi fiber optik alt yapısına sahip bir veri merkezidir.

Yüksek Band genişliği,yedekli enerji ve iklimlendirme sistemleri ile sorunsuz müşteri odaklı hizmeti ilke edinen AA Telekom,kurumsal ve bireysel kullanıcılara yönelik hizmetler vermektedir.


Faaliyet alanları arasında, alan adı kaydı, web hosting, sunucu barındırma(colocation), sunucu kiralama(dedicated),VPS (sanal sunucu),Web Programlama, Media Streaming hizmetleri (Radyo ve Televizyon internet yayın hizmetleri), Video Konferans,elektronik ticaret (B2C) uygulamaları, İnteraktif müşteri hizmet sistemleri, İşletmeler arası (B2C) özel sistemler, Sipariş sistemleri, Merkez-Şube arası haberleşme çözümleri,danışmanlık, hizmetleri sunan AA Telekom her geçen gün hizmet kalitesini artırarak %100 Müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.


Konum olarak Avrupa ve Ortadoğu'ya yakınlığı, hizmet kalitesiyle dünya standartlarını yakalaması ve fiyat politikasının uygun olmasıyla birlikte AA Telekom rakiplerinden bir adım öne geçerek fark yaratmıştır.


Büyüme Hedefleri arasında ortadoğu'ya açılmak olan AA Telekom, emin adımlar ve sağlam projeleriyle hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

  • AA Telekom Sosyal sorumluluğuk projesi Candostu Platformuna destek olmaktadır.
  • Seçkin Müşterilemizin arasına Dent Ajans katıldı.
  • Çorap sanayicileri derneği web hizmetlerinde AA Telekomu seçti
  • Submedia digital, ip tv test yayını AA Telekom alt yapısı ile sunmaktadır.
CANLI DESTEK

için tıklayın
NETWORK UPTIME

% 99.99
AA TELEKOM

Veri merkezinden canlı yayın