Müşteri Paneli
Alt Yapı

AA Telekomünikasyon Bilişim Teknoloji Sistemleri ltd. sunmuş olduğu hizmetlerde süreklilik sağlamak adına sektördeki lider kuruluşların ürünlerini tercih etmiştir.


İnternet alt yapımız Türk telekom A.Ş tarafından sağlanmakta olup İstanbul Gayrettepe ana santraline fiber optik bağlantımız yapılmıştır, ayrıca sekiz büyük servis sağlayıcı firma ile peering bağlantısı aktif edilmiştir.


Networkümüzde Citrix Netscaler, 3com, Hp, Dell, Cnet, Allied telesis ürünleri kullanılmakta olup tüm network alt yapımız yedekli olarak hazırlanmıştır.


Veri merkezimizin enerji alt yapısı Bedaş tarafından sunulmakta olup tarafımıza direkt enerji hattı tahsis edilmiştir. Mevcut ihtiyacımızın 2 katı olan elektrik alt yapımızın olası kesintilerinde destek için Makelsan challenger ups ve Genpower Gnt serisi Jeneratör kullanılmıştır.


Sistemlerimizin verimliliği için ideal ısı ve nem kontrolu Mitsubishi marka ürünler ile sağlanmaktadır.


Datacenter, Noc ve Ofis bölümlerinden oluşan AA Telekom'da tüm güvenlik önlemleri alınmış olup veri merkezi girişleri manyetik kart okutulmasıyla yapılmaktadır, Tüm bölümlerimiz 7/24 alarm kontrol merkezi tarafından gözlem altında tutulmakta ve acil durumlarda ilgili birimler haberdar edilmektedir.


  • AA Telekom Sosyal sorumluluğuk projesi Candostu Platformuna destek olmaktadır.
  • Seçkin Müşterilemizin arasına Dent Ajans katıldı.
  • Çorap sanayicileri derneği web hizmetlerinde AA Telekomu seçti
  • Submedia digital, ip tv test yayını AA Telekom alt yapısı ile sunmaktadır.
CANLI DESTEK

için tıklayın
NETWORK UPTIME

% 99.99
AA TELEKOM

Veri merkezinden canlı yayın