Müşteri Paneli
Kullanım Sözleşmesi

ÖNEMLİDİR- SİTEMİZİ KULLANMADAN ÖNCE BU KOŞULLARI OKUYUNUZ.

SİTEMİZDE İŞLEM YAPTIĞINIZDA BU KOŞULLARI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

EĞER KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEMİZİ KULLANMAYINIZ.


Sayın ziyaretçi, AA Telekom sayfalarının toplu ve bireysel kullanım şartlarını okumak için lütfen zaman ayırınız.

“AA TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ”


Bu Hükümler, Koşullar ve Şartlar " siz ve AA Telekom arasındaki ilişkiyi yönetir.

AA Telekom aatelekom.com (aa.net.tr) sitesinin herhangi bir bölümüne giriş yaparak şartları onaylamış olursunuz. AA Telekom önceden bildirimde bulunmaksızın Koşulları değiştirme hakkını saklı tutar, şartlarla ilgili olabilecek değişiklikleri aatelekom.com (aa.net.tr) adresinden kontrol edebilirsiniz.


aatelekom.com (aa.net.tr) web sitesi üzerinden ürün siparişi ve satınalma işlemini gerçekleştiren herhangi bir kişi, şirket veya tüzel kişi “Müşteri” olarak tanımlanacaktır.


Hizmetler ve ürünler AA Telekom tarafından Müşteriye aşağıdaki şartlar ve koşullar altında sağlanacaktır.


Şartlar ve Koşullar AA Telekom ve Müşteri sorumluluğunu korumak için hazırlanmış bir sözleşmedir.


Herhangi bir ürün veya hizmetin kullanımıyla ilgili sayfalarımızda belirtilen açıklamalar geçerlidir, müşteri sayfalarımızı kullanarak bu açıklamaları kabul eder.


Herhangi bir kayıt, başvuru, kayıt formu veya benzer bilgi gerekliliğinde kullanılan bilgilerin, doğru ve eksiksiz bilgi olma sorumluluğu müşteriye aittir. Bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması için bilgi değişikliklerini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.


Bilgilerinizin yanlış, eksik veya güncel olmamasından kaynaklanan, yaşanması muhtemel şüpheli durumlarda, makul gerekçelerle AA Telekom hesabınızı, askıya alabilir veya sonlandırabilir.


Müşteri herhangi bir kimlik bilgilerinin gizliliğini korumaktan ve kimlik bilgileri kullanılarak gerçekleşen tüm etkinliklerden sorumludur.


AA Telekom sistem veya ağ güvenliğini (yetkisiz erişim, kullanım, e-posta bombardımanı ile Girişim aşırı bir sistem ve yayın saldırıları kasıtlı girişimler) ihlal eden bir Müşteri cezai ve hukuki sorumluluğu yanı sıra hesabına, ürün veya hizmetine erişiminin sonlandırılabileceğini peşinen kabul eder.


Müşteri herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet, mülkiyet hakkını, gizlilik veya herhangi bir yasa, tüzük, yönetmelik veya yönetmeliğini asla ihlal edemez.


Kişisel, ticari olmayan kullanım için aatelekom.com (aa.net.tr) sitesindeki bilgileri görüntüleri indirilebilir, ticari olamamak üzere kullanabilir.


Değişiklik, kopyalama, dağıtma, iletme, görüntüleme, çoğaltmak, lisans yayınlama veya başka satış, yeniden dağıtımı veya başka herhangi bir ticari kullanım için AA Telekom içeriği kullanılamaz.


Yasalara aykırı herhangi bir amaç, kötü niyetli, iftira, tehdit, herhangi bir virüs veya bir bilgisayar kodu yada dosyaları yayma , herhangi bir bilgisayar yok etme, zarar verme eylem ve iletimleri için aatelekom.com (aa.net.tr) sayfaları kullanılamaz.


Müşteri herhangi bir ürün veya hizmetin kullanımını, yasadışı yasaklanan herhangi bir amaç için, herhangi bir hizmet veya ürünü kullanmamayı kabul eder.


AA Telekom yürürlükteki kanun, yönetmelik, yasal süreç veya hükümet taleplerini karşılamak için her türlü bilgiyi açıklama hakkını tamamen kendi takdirine bağlı olarak saklı tutar.


Veritabanı, tasarım, düzen, süreçler, işlevler, veri ve aatelekom.com (aa.net.tr) site içeriğinde mevcut olan bilgilerin hiçbir parçası kopyalanamaz .


AA Telekom, AA TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. ticari markasıdır.


AA Telekom, web sitelerindeki ve Internet üzerinden iletilen bilgilerin gizliliğine önem vermektedir. Ancak, genel yapısı itibarı ile, Internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenlik seviyesi normal posta, faks veya sesli telefon görüşmelerinden daha fazla veya eksik değildir. Bu sebeple, AA Telekom, kullanıcılarının Internet üzerinden gönderdikleri ve/veya yayınladıkları bilgilerin mutlak güvenlik seviyesine sahip olmadığının bilinci ile davranmalarını önermektedir. Kullanıcılar, aksi belirtilen durumlar hariç olmak kaydı ile sistem ve bilgi güvenliklerinden kendileri sorumludurlar ve AA Telekom'u, kendi servislerinin kullanımı esnasında bilgi güvenliğinin sağlanamamasından dolayı sorumlu tutamazlar.


AA Telekom servislerinin kullanıcılara satışı ve teslimi esnasında, servis özellikleri ile ilgili bilgiler açık şekilde bildirilmektedir.


Kullanıcılar, satış esnasında belirtilmeyen özelliklerin ilgili servis kapsamında yer almamasından dolayı AA Telekom'dan hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.


Genel Servis Şartlarını ihlal edici davranışlarda bulunan kullanıcılar, AA Telekom'un alacağı tedbilerle ilgili olarak bir hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.

  • AA Telekom Sosyal sorumluluğuk projesi Candostu Platformuna destek olmaktadır.
  • Seçkin Müşterilemizin arasına Dent Ajans katıldı.
  • Çorap sanayicileri derneği web hizmetlerinde AA Telekomu seçti
  • Submedia digital, ip tv test yayını AA Telekom alt yapısı ile sunmaktadır.
CANLI DESTEK

için tıklayın
NETWORK UPTIME

% 99.99
AA TELEKOM

Veri merkezinden canlı yayın